Zapraszamy - Restauracja Sushi w Krakowie
Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków
Dowóz do Klienta tel. +48 514 833 558

Aika – Najlepszy Sushi Bar w Krakowie

Aika to orientalny sushi bar na kulinarnej mapie Krakowa, do którego zapraszamy w podróż narodzoną z miłości do kulinarnego dalekiego wschodu. Sekretem sukcesu restauracji Aika Sushi jest japoński mistrz kuchni, który przygotowując potrawy zgodnie z tradycyjnymi recepturami wschodniej sztuki kulinarnej pozwoli Wam odkryć świat orientalny oraz jego egzotyczne smaki. Bar sushi znajduje się na ul. Zwierzynieckiej 30 w Krakowie.

Nasza kuchnia to nie tylko orientalne potrawy – Aika to również bar sushi, w którym od samego wejścia możecie poczuć klimat dalekiego wschodu. Dania wykonywane są z najlepszych i świeżych produktów, z których komponujemy sushi oraz inne potrawy orientalne, zawsze perfekcyjne doprawione, z dbałością o każdy szczegół.

Orientalny Bar Sushi

– to miejsce, które swoim smakiem pozwoli Wam poznać i odkryć piękno tkwiące w prostocie kuchni japońskiej.

Istnieje możliwość dowozu Sushi na wynos oraz innych potraw orientalnych w dowolne miejsce na terenie Krakowa. Zamówienia należy składać pod numerem telefonu: +48 514 833 558. Przy zamówieniu sushi na wynos prosimy o podanie informacji dotyczącej rodzaju płatności.

Szczegóły dotyczące karty dań znajdują się w zakładce: MENU

Zachęcamy również do skorzystania z ofert promocyjnych, które znajdują się w zakładce: PROMOCJE

Zapraszamy!