Zapraszamy - Restauracja Sushi w Krakowie
Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków
Dowóz do Klienta tel. +48 514 833 558

DOSTAWA Z DOWOZEM – Sushi na telefon z dostawą na terenie miasta Kraków

Restauracja Aika prowadzi catering sushi oraz innych potraw orientalnych z dowozem na terenie całego Krakowa. Nasz japoński szef kuchni jest doświadczonym kucharzem specjalizującym się w tajnikach kuchni dalekiego wschodu. Jego wieloletnie doświadczenie gwarantuje Wam pełną satysfakcję z cateringu w postaci gotowych i niepowtarzalnych zestawów najlepszego sushi w Krakowie.

Jeżeli nie macie pomysłu jakimi potrawami ugościć swoich znajomych na domowej imprezie, zorganizujcie dla nich wieczór w stylu japońskim. Restauracja Aika proponuje catering sushi i dowóz z dostawą na imprezy firmowe, imprezy w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotujemy zestawy najlepszego sushi i innych dań japońskich dla dowolnej liczby osób.

Zapewniamy świeżo przygotowane i zaskakujące kompozycje sushi. Catering jest dostarczony zawsze na czas i przyrządzony zgodnie z japońską tradycją. Dajemy Wam możliwość delektowania się smakiem sushi niezależnie od rodzaju i formy przyjęcia.

PŁATNOŚĆ KARTĄ LUB GOTÓWKĄ

– Zarówno w naszej restauracji, jak i przy dowozach w Krakowie akceptujemy gotówkę oraz kartę płatniczą.

Zamówienia należy składać pod numerem telefonu: +48 514 833 558. Przy zamówieniu prosimy o podanie informacji dotyczącej rodzaju płatności.

Szczegóły dotyczące karty dań znajdują się w zakładce: MENU

Zachęcamy również do skorzystania z ofert promocyjnych, które znajdują się w zakładce: PROMOCJE

Zapraszamy!